wyszukiwanie zaawansowane
» Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka Prywatności

§1
Określenie Właściciela Serwisu

1. Właścicielem serwisu autolakiery24.pl jest:
    AL24 A. Mikołajewska 
    z siedzibą przy ul. Muszkieterów 32, 02-273 Warszawa
    NIP: 839-211-36-24
    Tel. +48
500 82 92 60 
    E-mail: sklep@autolakiery24.pl
 
§2
Polityka prywatności i ochrony danych osobowych
1. Właściciel serwisu autolakiery24.pl respektuje i szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.
2. Właściciel serwisu autolakiery24.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych użytkowników.
3. Dane użytkowników są chronione w sposób zapewniający ich ochronę przed dostępem osób trzecich.
4. Właściciel serwisu autolakiery24.pl zbiera dane podawane przez Klientów podczas kontaktu z pracownikami autolakiery24.pl.
5. Dane użytkowników są wykorzystywane w celach:
  • handlowych – w celu realizacji zamówienia. Na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje o przebiegu procesu zamówienia.
  • marketingowych - na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje handlowe, informacje o nowościach w serwisie lub nowościach handlowych, inne informacje o charakterze reklamowym, promocyjnym, oferty handlowe - wysyłane cyklicznie. Jeżeli wyrazi na to dodatkową zgodę.
  • Kontaktu ze strony pracowników autolakiery24.pl.
6. Dane użytkowników nie są przekazywane innym firmom. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazywanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia, umowy do podmiotów świadczących usługi transportowe (np. firmy kurierskie, poczta polska).
7. Właściciel serwisu autolakiery24.pl może kontaktować się z użytkownikiem mailowo, telefonicznie lub listownie m.in. celem weryfikacji danych adresowych - koniecznych do realizacji umowy.
8. Użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia. Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu autolakiery24.pl pod nr tel. +48
500 82 92 60 oraz pod adresem e-mail: sklep@autolakiery24.pl .
9. Dane są przetwarzane w zgodzie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl